KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

en iyi orta saha bizde

hüseyintas
    hüseyintas
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

en iyi orta saha bizde Empty en iyi orta saha bizde

Mesaj tarafından hüseyintas Salı Mayıs 27, 2008 9:23 pm

Galatasaray'ın Genç Gurbetçisi Barış Özbek, "Ayhan Abi, Mehmet Topal, Arda ve Ben Türkiye'nin En İyisi Dörtlüsünü Oluşturuyoruz. Aramıza Bir de Linderoth Katılırsa Değmeyin Keyfimize" Dedi.

Galatasaray’ın genç gurbetçisi Barış Özbek, "Ayhan abi, Mehmet Topal, Arda ve ben Türkiye’nin en iyisi dörtlüsünü oluşturuyoruz. Aramıza bir de Linderoth katılırsa değmeyin keyfimize" dedi.

HIRSI ve dinamizmi ile G.Saray’ın geçen sezonki şampiyonluğunda payı olan Barış Özbek, "Ligin en iyi orta sahası bizde. Aramıza bir de Linderoth katılırsa daha da güçleniriz" diyor. Koca bir sezonun yorgunluğunu Almanya’daki ailesinin yanında dinlenerek atmaya çalışan 21 yaşındaki futbolcu, G.Saray ve Milli Takım’la ilgili olarak şunları söyledi:

"Genç ve dinamik bir ekiple şampiyon olduk. Savaşarak, mücadele ederek başarılı olduk. Bundan sonra bizi kimse tutamaz. Takımımız ruhunu sahaya yansıttı ve lig şampiyonluğunu elde etti. Geçen sezon ligdeki 34 maçın 30’unda forma giydim. UEFA Kupası’nda da şans buldum. Bana kimse, ’Kötü bir sezon geçirdin’ diyemez. Buralara çok çalışarak geldim.

Aşama kaydettim

Formasını giydiğim Alman Ümit Milli Takımı’nın çalıştırıcısı Dieter Eilts, beni arayıp tebrik etti. G.Saray’da iyi bir aşama yaptığımı söyledi. Ben Türk Milli Takımı’nda oynamayı çok istemiştim. Ancak ilgisizlik nedeniyle bu yol kapandı, hayallerim suya düştü. Gönlüm, Euro 2008’de mücadele eden Türk Milli Takımı’nın yanında. İnşallah başarılı olurlar.

Kazanarak şampiyonluk yolunu açtığımız F.enerbahçe ve Sivasspor maçlarında Ayhan abi, Mehmet Topal, Arda ve bana büyük işler düştü. Birbirimizin hatasını telafi etmek için aramızda devamlı konuştuk ve açıklarımızı kapattık. Az hatayla oynadık. Bu dörtlü, şu anda Türkiye’nin en iyi orta sahasını oluşturuyor. Aramıza bir de Linderoth katılırsa değmeyin keyfimize..."

BARIŞ’IN TATİL KEYFİ

Tatilini Almanya’nın Essen kentindeki ailesiyle geçiren Barış Özbek, babası Şinasi, annesi Kibar, kendisinden 6 yaş büyük abisi Sencer ve yengesi Şeyda ile birlikte, hayvanat bahçesi ve parkta gezintiye çıkmayı çok seviyor. Alman Ümit Milli Takımı’nda forma giyen Barış, A Milli Takım hocalarının kendisini izlediğini söylüyor.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:58 pm