KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

Sammer sesleri

enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Sammer sesleri Left_bar_bleue9999/1000Sammer sesleri Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Güç:
    Sammer sesleri Left_bar_bleue9999/1000Sammer sesleri Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Tecrübe:

Sammer sesleri Empty Sammer sesleri

Mesaj tarafından enesberkgüçlü Cuma Mayıs 23, 2008 4:40 pm

Galatasaray'da teknik direktör arayışı mutlu sonla noktalanmak üzere. Sarı-Kırmızılı yönetim Feldkamp'tan sonra aynı ekolünü sürdürmek düşüncesiyle, Alman futbolunun yükselen değeri Matthias Sammer'i göreve getirmek için kolları sıvadığı iddia edildi. DHA'nın haberine göre, Başkan Adnan Polat'ın bu yüzden gizlice Almanya'ya giderek nlü teknik adamla başbaşa saatlerce konuştuğu ve büyük oranda anlaşma sağladığı öğrenildi.

Sammer'in GSaray'ın teklifine son derece sıcak baktığı ve Almanya'daki dostlarına "Ben başkan Adnan Polat ile görüştüm ve şartlarımı sundum. Ekibimle beraber hazırım ve Galatasaray'dan haber bekliyorum" dediği öğrenildi. Sammer'in bu açıklamasından sonra bu anlaşmanın gerçekleşmesinin sadece G.Saraylı yöneticilerin görüşüne kaldığı açıklık kazanırken, yöneticiler Brian Laudrup ve Deschamps ile yaptıkları temas sonrasında Sammer konusunda karara varacaklar.

Matthias Sammer, Bundesliga'da 2000-2004 yılları arasında Borussia Dortmund ve 2004-05 sezonunda Stuttgart takımlarını çalıştırdı. Son 3 yıldır Almanya Futbol Federasyonu bünyesinde direktör olarak görev yapan Sammer, alt yapıdan A takıma kadar araştırma, taktik geliştirme gibi çeşitli projeler üzerinde çalışıyor.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:40 pm