KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

Çakar dekolteyi şalla kapattırdı

enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Çakar dekolteyi şalla kapattırdı Left_bar_bleue9999/1000Çakar dekolteyi şalla kapattırdı Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Güç:
    Çakar dekolteyi şalla kapattırdı Left_bar_bleue9999/1000Çakar dekolteyi şalla kapattırdı Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Tecrübe:

Çakar dekolteyi şalla kapattırdı Empty Çakar dekolteyi şalla kapattırdı

Mesaj tarafından enesberkgüçlü C.tesi Nis. 26, 2008 9:42 am

FOX’ta ekrana gelen “Şansa Bak”ta 21 Nisan Pazartesi akşamı çok ilginç bir olay oldu.
    Yarışmanın sunucusu Ahmet Çakar, Selvi Kaçal adlı yarışmacının giydiği kıyafeti çok dekolte bulup, üstüne doğru dürüst bir şeyler giymesi için kulise gönderdi. Selvi Kaçal da Kaçar’ın dediğine uyup, kuliste kıyafet değiştirip geldi, ama Çakar onu da dekolte buldu. Çakar, hem onu hem program hostesini dekoltelerini örtecek kıyafetler giymeleri için stüdyodan çıkardı. Onlar da gıklarını çıkarmadan Çakar’ın dediğini aynen uyguladı. İşte o akşam Ahmet Çakar’la yarışmacı Selvi Kaçal arasında yaşanan ilginç diyalog:

Ahmet Çakar: Ne için geldin buraya?
    Selvi Kaçal: Para almak için
    A.Ç: Peki hazır mısın?
    S.K: Hazırım.
    A.Ç: Peki şu kıyafetini toparlayıp gelmek istemez misin?
    S.K: Vardı göstereyim dedim.
    A.Ç: Beyler (diğer iki yarışmacıya) ikiniz sen ve sen, sadece bana bakacaksınız. Hanımefendiyle konuşmayacaksınız. Kıyafet mi göstermeye geldin buraya?
    S.K: Evet kıyafet göstermeye geldim.
    A.Ç: Eğer finale kalırsan Selvi Hanımefendi, bu kıyafetle istemem. Git üstüne bir şeyler giyersin, finalde arada reklam arasında. İstemiyorum kardeşim. Hatta şimdi gidin giyinin. İkiniz de giyinin gelin adam gibi.

Kıyafet değiştikten sonra
    A.Ç: Git bunu da beğenmedim. Git daha adam gibi bir şeyler giyin kızım.
    S.K: Ay inanmıyorum.
    A.Ç: Git üstüne şal al.
    Ve Selvi Çakal üstüne bir şal atıp, yarışmaya öyle devam etti.

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 2:46 pm