KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

Metin II--Fatih Derin

seyfi
    seyfi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Erkek
    İş/Hobiler : kitap okuma ve bilgisayar programcılığı
    Lakap : gsseyfi

Metin II--Fatih Derin Empty Metin II--Fatih Derin

Mesaj tarafından seyfi Paz Nis. 20, 2008 5:40 pm

demircide herkes en az 20 silah ve item yakmışızdır şimdi ben bu söylenilenleri topladım ve benim tekniklerimi yazdım

* 1. köyde m ye basın ve lonca yerleri war ordan kankys e gidin ve basın
    * İster demircide ister lonca silahçılarında basın terini silerken tamam a tıklatın yeter
    *Bir silahı yaktıktan sonra aynısını birgün içinde yine basarsanız yanmaz
    *+ basarken dolu olmayan sunuculara(chlere) girin aksi taktirde yakarsınız
    *+9 basmak için en önemli lerden biri malzeme istiyor demi işte onu iyi okuyun mesela kalkanı +8 den +9 yapcaksınız yıpranmış ünüforma istiyor ve bizde yaygın olan Yıpranmış Siyah Ünüforma war ama demircinin istediği yıpranmış siyah ünüforma farkı ise küçük ve büyük harfleri ve +9 basmak çok tehlikeli bir iştir yanarsa evlat acısı gibidir.

Aşağıda Bir Konu Daha Belirteceğim
    *2. köyde nakajima diye biri war oraya gidin ve etrafı dolaşın goa pae hep orda dolaşıyor ben 2 kere kestim ve metinler oluyor kesin ve kendinizin bk ları cıkacak yani savaşçıysanız hamle filan bende hamle ççıktı ve 2 tane de taş düştü ve ch 2 ve 4 te çıkıyor bu yüzden zengin olabilirsiniz
    *Sevgililer Gününde olay yardımcısından gül ve çiçek almışsınızdır
    ben 20 tane aldım ve bakın ne oldu içinden smokin,gelinlik,buket çıktı ve eğer uğraşırsanız ne çıkacağını biliyorum söz yüzüğü

arkadaşım ilk olarak terini silmesiyle alakalı (tekrar ediyorum)deneyin olur bence %20 arttırıyo hep silerken bastım şu ana kadar hiç yanmadı...

*Bi püf nokta daha buldum mesela silaha + basacaz silahı çıkarın ve eliniz boş olsun bend hep çıkarır yapıyom ve oluyo yani +basarken bastığınız itemin yerine bişey takmayın

*Arkadaşım kankys sadece silah basıyor ama diğer loncaların yerleri var örneğin: heaven orada zırh kalkan ve kask basıyor dediklerimi yapın bakın neler olcak

*Ve birşey daha her ülkede vardır lonca yerleri oralardan basın yani ülke ülke gezmenize gerek yok

Bunu hazırlayan arkadaşımız Fatih Derin'e teşekkürler! lol!

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 1:26 pm