KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

+2
kaan
enesberkgüçlü
6 posters

Öğretmenlerimiz

enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue9999/1000Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Güç:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue9999/1000Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Tecrübe:

Öğretmenlerimiz Empty Öğretmenlerimiz

Mesaj tarafından enesberkgüçlü C.tesi Nis. 19, 2008 11:02 am

Ali KAPLAN (GENEL MÜDÜR)
    01.05.1958 tarihinde Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı İncesu köyünde doğmuştur. Küçük yaşta Ankara’ya yerleştiler. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite eğitimini Ankara’da tamamladı.İlkokul: 1,2,3,4.sınıfı Balgat İlkokulu, 5.sınıf Mustafa Kemal İlkokulu, Ortaokulu: Ömer Seyfettin Lisesi, Lise: Lise 1.sınıf Ömer Seyfettin Lisesi, 2 ve 3.sınıf Ankara Motor Meslek Lisesi,Üniversite: Yüksek Teknik Öğretmen Okulu Ankara 30 Ekim 1980 yılında Nevşehir’e tayin oldu. İlk görev yeri olan Nevşehir Endüstri Meslek Lisesi’nde 25 yıl görev yaptıktan sonra 20.12.2005’de emekliye ayrıldı. 2005-2006 Eğitim Öğretim Yılında Kardelen Kolejinde Genel Müdür olarak göreve başladı.

MUSTAFA UÇAR (İLKÖĞRETİM MÜDÜRÜ)
    13.01.1960 de Nevşehir Göre kasabasında doğdu. İlkokulu Göre’de , ortaokul ve liseyi Nevşehir’de okudu. 1978 yılında Kayseri Eğitim Enstitüsünden mezun oldu. 15.11.1978 tarihinde Çorum-Ortaköy Karahacip köyünde öğretmenliğe başladı. Sırasıyla Derinkuyu Doğala Köyü ilkokulu, Acıgöl Tepeköy İlkokulu ve merkez Boğaz köyünde okul müdürlüğü yaptı. Merkez Gazi İlköğretim Okulu’nda 4 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 13.09.1993 tarihinde merkez Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’na müdür yardımcısı olarak atandı. 21.12.1995 tarihinde aynı okula, okul müdürü olarak atandı. 16.11.2007 tarihinde emekli oldu. Aynı tarihte Özel Kardelen Koleji İlköğretim Okulu Müdürlüğü görevine başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ÖZGÜL YOLAÇ (İLKÖĞRETİM MÜD.YRD.)
    3 mayıs 1979 Almanya doğumluyum. İlk orta ve lise Öğrenimimi Nevşehir de tamamladım. Yüksek Öğrenimimi. Selçuk Üniversitesi Eğitim fakültesi Kimya Öğretmenliğinde tamamladım. 2001-2002 Öğretim yılında Kardelen Koleji nde kimya Öğretmenliği, 2002-2003 Öğretim yılında Ankara Sistem Dershanesinde kimya Öğretmenliği yaptım. Halen kardelen kolejinde müdür yardımcılığı yapmaktayım.

CİVAN ÖZTÜRK ( 2 / A SINIFI )
    01.01.1959 yılında Nevşehir İli Hacıbektaş ilçesi Sadık köyünde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Hacıbektaş ilçesinde tamamladı. 14.06.1979 yılında Kırşehir Eğitim Ensitüsünde mezun oldu. 26 Ekim 1979 yılında Sivas Zara ilçesi Becekli köyünde öğretmen olarak göreve başladı. Daha sonra Nevşehir ili Avanos ilçesi Topaklı kasabasında, Hacıbektaş ilçesi Akçataş köyünde, Acıgöl ilçesi Karapınar kasabasında, Nevşehir merkez Gazi İlköğretim okulunda öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Nevşehir merkez Cumhuriyet İlköğretim okulunda öğretmen olarak görev yaptı ve 2006-2007 EğitimÖğretim yılında Kardelen Kolejinde çalışmaya başladı. İzci liderliği, Özel alt sınıf öğretmenliği kurslarını görmüş Acıgöl ilçesinde ünite çalıştırmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
    e-mail: ozturkcivan@hotmail.com

ÇAĞLA ARSLAN (2/B SINIFI)
    1954 yılında Nevşehir ilinde doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Nevşehir’ de tamamladım. 1972 yılında Nevşehir’ in Yuva köyünde göreve başladım. 1988 yılında açıköğretimin önlisans programından mezun oldum.1995 yılında Nevşehir’ in İstiklal okulundan emekli oldum. Aynı yıl Kardelen Kolejinde göreve başladım. Halen aynı okulda çalışmaya devam ediyorum. Evli ve iki çocuk annesiyim.

HALİME ÇANKAYA (3/A SINIFI)
    11 Nisan 1957 de Nevşehir’ de doğdum. İlköğretinimi Cumhuriyet ve 20 Temmuz ilkokulunda, orta öğrenimimi Gülşehir’de tamamladım. Nevşehir ilköğretmen okulunu 4 yıllık dönemde bitirdim. 9 Eylül 1976 da ilk görev yerim olan Gülşehir’ in Ovaören köyünde Öğretmenliğe başladım. 1988 yılında Eğitim Önlisans programını tamamladım. 21 yıl boyunca hep Gülşehir’ de çalıştım. 1997 yılında Gülşehir Karavezir ilköğretim okulundan emekli olarak Özel Kardelen ilköğretim okuluna başladım.

ENVER TÜRKMEN (3/B SINIFI)
    28.01.1953’ te Ürgüp- Şahinefendi Köyünde doğdum. İlkokulu köyümde, ortaokulu Ürgüp’te bitirdim. 1972 de Kırşehir Öğretmen okulundan mezun oldum. Meslek hayatıma aynı yılın 31 Temmuz’ unda Van-Başkale Yurttepe köyünde başladım. 2.yılın sonunda Ankara Haymana-Kızılkoyunlu köyüne tain edildim. Üç yıl çalıştım. Askerliğimi yaptım. Ağustos 1977 de Nevşehir Kozaklı-Kanlıca Kasabası, Ocak 1979’ dan Eylül 1992’ ye kadar kendi köyüm Şahinefendi’ de çalıştım. Ağustos 1997 de emekli oldum. O günden beri Kardelen Kolejinde çalışmaktayım.

FİTNAT ÖZCAN (4/A SINIFI)
    1958 Yozgat- Şefaatli doğumludur. İlk-orta ve Lise tahsilini Şefaatlide tamamladıktan sonra Kayseri Eğitim Enstitüsünü 1979 yılında tamamlandı. 1979 yılında Giresun-Espiye kazasında göreve başladı ve Ürgüp Mehmet Diker İlköğretim okulundan emekli oldu. Evli üç çocuk annesi olup Özel Kardelen Kolejinde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

AYTAÇ TOPRAK (4/B SINIFI)

SAKİNE KURTPINAR (5/B SINIFI)
    1960 yılında Mersin'de doğdum. İlköğrenim hayatıma Mersin'de başlayıp Elazığ'ın Keban ilçesinde tamamladım. Lise Öğrenimimi Mersin Tevfik Gür Lisesinde tamamladım. Daha sonra 100.Yıl Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulunu 1984 yılında tamamladım. 2005 yılında emekli oldum. Evli ve iki çocuk annesiyim.

SEVGİ YÜKSEL (5/A SINIFI)
    13.08.1960 yılında Malatya’da doğdum. Öğrenim hayatım Malatya’da geçti. 1979 yılında Malatya Eğitim Enstitüsünden mezun oldum. 19.11.1979 tarihinde Tokat’ın Zile ilçesinin Karşıpınar Köyünde göreve başladım. Daha sonra Urfa ve Konya illerine atandım. 1981 yılında Nevşehir’in Acıgöl İlçesinin Ağıllı köyüne atandım. Nevşehir’de sırasıyla Gazi, Rauf Nail Akman, 75.Yıl İlköğretim okullarında görev yaptım. 15 Eylül 2006 tarihinde emekli oldum ve ardından Kardelen Kolejinde göreve başladım.

ŞAZİYE BOZKAYA (TÜRKÇE ÖĞRETMENİ)
    23.09.1975 yılında Kilis'te doğdum.İlk,orta ve lise öğrenimimi aynı ilde tamamladıktan sonra 1992 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'ne girip 1996 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl göreve başladım.Sırasıyla Ankara Sorgun İlköğretim Okulu,Çağa İlköğretim Okulu,Nevşehir Mihriban Emin Günel İlköğretim Okulu ve 23 Nisan İlköğretim Okullarında Türkçe öğretmeni olarak görev yaptım.2000 yılında devletteki görevimden istifa edip Kardelen Koleji'nde çalışmaya başladım.7 yıldır da bu kurumda çalışıyor olmaktan gurur ve keyif duyuyorum.

YELİZ ÖZER(TÜRKÇE ÖĞRETMENİ)
    27.02.1982 yılında Hollanda’da doğdum.ilk ve orta öğrenimimi Gülşehir’de, liseyi Kardelen Koleji’nde tamamladıktan sonra 2002 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden 2006 yılında mezun oldum. 2006-2007 eğitim-öğretim yılında Çözüm Dershanesi’nde görev yaptım. 2007-2008 eğitim-öğretim yılında Özel Kardelen Koleji’nde göreve başladım.

DURSUN KURT( FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ)
    01.12.1957 tarihinde Avanos’da doğdum. İlkokulu ve Ortaokulu Avanos’da tamamladıktan sonra Kayseri Lisesinden mezun oldum. Yüksek öğrenimimi sırasıyla; Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Bölümü, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nin Eğitim Sosyal ve Tarihi Temelleri Bölümü, Anadolu Üniversitesi A.Ö.F Biyoloji Bölümü’nü bitirerek tamamladım. 1982 yılında Samsun Merkez ****** Ortaokulu’na Fen Bilgisi Öğretmeni olarak göreve başladım. Daha sonra Aksaray Merkez Gazipaşa İlköğretim Okulu ve Nevşehir Lütfü Pamukçu İlköğretim okulu’nda 14 yıl görev yaptım. 24.11.2006 tarihinde Uzman Öğretmen Ünvanını aldıktan sonra 16.07.2007 tarihinde emekliye ayrılarak Kardelen Koleji’nde göreve başladım.

FATİH ALKAYA(MÜZİK ÖĞRETMENİ)
    1980 Kayseri doğumluyum. İlk ve orta örgenimi mi Kayseri’de tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümünü üst sıralarda kazandım. Üniversite boyunca yerli ve yabancı hocalardan, Türk müziği, Türk halk müziği ve Klasik batı müziği eğitimi aldım 4 yıl boyunca üniversite korolarında Halk müziği korolarında ve oda orkestrasında vokal ve çalgısal olarak görev aldım. 2004 yılında Güzel sanatlar fakültesi ve müzik bölümü birincisi olarak mezun oldum. Aynı yıl Kardelen Kolejinde göreve başladım. Evliyim 2 yaşında bir kız çocuğum var.

NERGİZ SEVİM KALAYCI (BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ)
    09.08.1983 Gülşehir doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Gülşehir’de tamamladım.2002-2003 eğitim-öğretim yılında Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü kazandım. 2003-2004 eğitim-öğretim yılında bir yıl hazırlık okuyarak 2007 yılında mezun oldum. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı itibariyle Özel Kardelen Koleji’nde Bilgisayar Öğretmeni olarak göreve başladım.
    E-mail: teacher_848@hotmail.com

NAZLI METİN(SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ)
    1984 yılında Ankara’da doğdum. İlköğrenimimi İstanbul’da, orta öğrenimimi Ankara’da tamamladım. 2003-2004 eğitim-öğretim yılında başladığım Niğde Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden 2007 yılında mezun oldum. Niğde Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yapmaktayım. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı itibariyle Kardelen Eğitim Kurumu’nda ilköğretim II. Kademe Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

ÖZLEM ÜNAL(MATEMATİK ÖĞRETMENİ)
    05.08.1982 Tekirdağ doğumluyum. 1988–1993 Batkın Köyü İlkokulu, Tekirdağ/Malkara, 1993–1996 Malkara ****** Ortaokulu, Tekirdağ, 1996–2000 Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi ve 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi, Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İş deneyimleri sırasıyla; 2004–2005 Özel Eğitim Bilimleri Dershanesi, Kadıköy/İstanbul, Matematik etüt öğretmenliği, Şubat 2004-Haziran 2004 Vehbi Koç Vakfı Lisesi, Sarıyer/İstanbul, 8 haftalık matematik eğitimi stajı, Eylül 2004-Ocak 2005 Yeni Dünya Koleji, Florya/İstanbul 8 haftalık matematik eğitimi stajı, Şubat 2005-Haziran 2005 Sabancı Anadolu Lisesi, Beşiktaş/İstanbul8 haftalık matematik eğitimi stajı, 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılı Gürsoylar Özel İlköğretim Okulu, Matematik Öğretmenliği (4.,5.,6., sınıf ) göre aldım.2007-2008 eğitim- öğretim yılında Kardelen Kolejinde çalışmaya başladım.
    E-mail : ozlemu_82@hotmail.com

AYLİN ÖZGEN (BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ)
    27 Şubat 1982 yılında Manisa’nın Soma ilçesinde doğdum. İlk öğrenimimi Soma Naciye Evren İlkokulunda, orta ve lise öğrenimimi Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde, üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda tamamladım. Üniversite öğrenim hayatım boyunca birçok okul ve spor kulübünde görev yaptım.En son 2006-2007 eğitim ve öğretim yılında Soma Kurtuluş İlköğretim okulunda görev yaptım.2007-2008 eğitim ve öğretim yılı itibariyle Kardelen Koleji ailesinde bulunmaktan mutluluk duymaktayım.

GÖKHAN METİN (MATEMATİK)
    1973 yılında Ankara' da doğdum. İlk, orta ve lise Öğrenimimi Ankara' da tamamladım. 1992 yılında Ankara Üniv. Fen Fakültesi Matematik bölümünü kazandım. 1996 yılında aynı bölümden mezun oldum. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitisünde yüksek lisans Öğrenimine başladım. 2001 yılında aynı Enstitüden Bilim Uzmanı Ünvanı ile mezun oldum. Halen doktora çalışmama devam etmekteyim. 10 yıldır Öğretmenlik yapmaktayım ve şimdiye kadar Ankara Özel Türk Yurdu Lisesi ve Ankara Özel Anayurt Lisesinde Matematik Öğretmenliği yaptım ve çeşitli dersanelerde Matematik Öğretmenliği yaptım.
    e-mail: gokhanmetin@hotmail.com

GÖKHAN ÖZARK (FİZİK)
    1979 yılında Nevşehir'de doğdum ilk ve orta öğretimimi Kayseri Sümer ilk okulu ve ortaokulun da, lise kısmını da Adana Tufanbeyli ve Nevşehir lisesinde tamamladım. 1997 yılında Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünü kazandım. 2001 yılında mezun olduktan sonra Nevşehir'de 3 yıl boyunca çözüm dersanesinde çalıştım. 2005-2006 Eğitim Öğretim yılından itibaren ise özel kardelen kolejinde çalışmaktayım.

ALİYE ATASOY CEYLAN (BİYOLOJİ)
    15.07.1980 Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Ortahisar kasabasında, lise öğrenimimi Ürgüp’te tamamladım. Üniversite öğrenimimi 1997-2001 yılları arasında Erciyes Üniv. Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünde tamamladım. Aynı yıl Erciyes Üniv.Tıp Fakültesi Fizyoloji Bölümünde Yüksek lisans eğitimime başladım, 2004 yılında tamamladım. Fizyoloji bölümünde 2 sene asistanlık yaptım. 2004-2005 Eğitim Öğretim yılından itibaren Kardelen Kolejinde Biyoloji öğretmeni olarak görev yapmaktayım. e-mail: aliyeatasoceylan@hotmail.com

DERVİŞ SAK (DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ)
    18.03.1948 yılı Nevşehir doğumlu olup Uçhisar Tekeli Mah. kütüğüne kayıtlıyım. İlk tahsilimi Uçhisar ilkokulunda, orta ve lise tahsilimi Nevşehir Lisesi orta kısım ve lisesinde, Üniversite tahsilimi de 7.7.1970 de Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladım. 17.7.1970 de ilk atamam yapılarak Perşembe ilköğretmen okulunda mesleğe başladım. 22.12.1995 günü Nevşehir Ticaret Lisesinden emekli oldum. Daha sonra Kardelen Kolejinde göreve başladım.

AYŞE ÖZDERE(Kimya Öğretmeni)
    1980 yılında Kayseri’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Kayseri’de tamamladım. 1998 yılında öğrenime başladığım Erciyes Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldum. 2004 yılında Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 2002-2004 yıllarında Kayseri’de Sınav Dershanesinde 2004-2006 yıllarında Kayseri’de Uğur Dershanesinde göre aldım.2006 yılında evlenip Nevşehir’e yerleştim.2007 yılında Nevşehir Kardelen Koleji’nde Kimya Öğretmeni olarak göreve başladım

DİLEK DERECİK(İngilizce Öğretmeni)
    23.04.1981 Hollanda doğumluyum. İlköğrenimimi Avanos Yüzüncüyıl İlkokulu ve Kızılırmak okulunda yaptım. Lise öğrenimimi Kardelen Koleji’nde tamamladım.2006 yılında Kafkas Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdim. İlk iş deneyimimi ABC Dershanesi Dil Kursu’nda yaşadım.2007-2008 eğitim-öğretim yılı itibariyle Kardelen Koleji’nde çalışmaya başladım.

ELİF MELTEM BİRSÖZ ( İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ)
    27.05.1984 Ankara doğumluyum. İlk öğrenimimi Bursa Demirtaşpaşa İlkokulu’nda, orta öğrenimimi Nevşehir Mihriban Emin Günel Ortaokulu’nda tamamladım.2002 yılında 2000 Evler Süper Lisesi’nden mezun oldum. Aynı sene Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilimdalı’nı kazandım.2002-2003 eğitim-öğretim yılında 1 yıl hazırlık okuyarak İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilimdalı’ndan 2007 yılında ünlü İngiliz yazar William Somerset Maugham’ın OF HUMAN BONDAGE (İNSANLIK ESARETİ) adlı romanındaki olay örgüsünü incelediğim lisans tezimden 90 alarak, bütün derslerimi geçerek 88 ortalama ile mezun oldum ve aynı yıl Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde İngilizce Öğretmenlik Sertifika Programı aldım. Ankara Abidinpaşa İlköğretim Okulu’nda 3ay süreyle aday İngilizce öğretmeni olarak staj yaptım. 2007 Mayıs dönemi KPDS değerlendirme sonucum 81’dir. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı itibariyle Nevşehir Özel Kardelen Koleji’nde İngilizce öğretmeni olarak göreve başladığım ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize yararlı olacağım için kendimi çok mutlu hissetmekteyim.

TEZCAN ÖZKÖSE (BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ)
    01.01.1976 yılında Nevşehir'de doğdum.İlköğrenimimi Nevşehir Mihriban Emin Günel İlköğretim okulunda,orta öğrenimimi Nevşehir Lisesinde,lise öğrenimimi Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinde,Üniversiteyi Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda tamamladım.Birçok okulda beden eğitimi öğretmenliği yaptım. 2007–2008 Eğitim-Öğretim döneminde Nevşehir Özel Kardelen Kolejinde olmaktan kıvanç duymaktayım.
    kaan
    kaan
    Administratör
    Administratör

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci-bilgisayar
    Lakap : Site Kurucusu

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue1000/1000Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (1000/1000)
    Güç:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue1000/1000Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (1000/1000)
    Tecrübe:

Öğretmenlerimiz Empty resimlerde benden

Mesaj tarafından kaan C.tesi Nis. 19, 2008 2:39 pm

seyfi
    seyfi
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Erkek
    İş/Hobiler : kitap okuma ve bilgisayar programcılığı
    Lakap : gsseyfi

Öğretmenlerimiz Empty Geri: Öğretmenlerimiz

Mesaj tarafından seyfi Salı Nis. 22, 2008 10:21 pm

Dursun KURT eskiden bizim okulumuzda öğretmenlik yapıyodu daha sonra kardelen kolejine gitti ona yeni okulun da başarılar ..... ve kardelende okuyan arkadaşlarada
    enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Güç:
    Tecrübe:

Mesaj tarafından enesberkgüçlü Perş. Nis. 24, 2008 11:58 am

tşkrler
    EmRe İnCe
    EmRe İnCe

Mesaj tarafından EmRe İnCe Çarş. Haz. 04, 2008 6:29 pm

hakkaten bu kadar bilgiyi nerden buldunuz Rolling Eyes
    nur
    nur
    Moderatör
    Moderatör

Kadın

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue0/200Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (0/200)
    Güç:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue0/1000Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Tecrübe:
    Öğretmenlerimiz Left_bar_bleue0/1000Öğretmenlerimiz Empty_bar_bleue  (0/1000)

Mesaj tarafından nur Çarş. Haz. 04, 2008 7:22 pm

nerden bulmuş olabilirler ki okulun sitesinden
    evanescence
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından evanescence Ptsi Kas. 24, 2008 11:09 pm

Teşekkürlerr

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 7:53 am