KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

'Şans diyenlere cevap olsun'

enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    'Şans diyenlere cevap olsun' Left_bar_bleue9999/1000'Şans diyenlere cevap olsun' Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Güç:
    'Şans diyenlere cevap olsun' Left_bar_bleue9999/1000'Şans diyenlere cevap olsun' Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Tecrübe:

'Şans diyenlere cevap olsun' Empty 'Şans diyenlere cevap olsun'

Mesaj tarafından enesberkgüçlü Perş. Haz. 26, 2008 2:47 pm

A Milli Takımın yıldız futbolcularından Arda Turan maç ile alakalı yaptığı açıklamada, ''Televizyonda maçı izleyen insanları şimdi daha iyi anlar gibiyim, koltukları kırıyorduk resmen. Takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum bizim galibiyetlerimizi şans olarak nitelendiren bazı kişilere belkide Almanya karşısında oynadığımız futbol ile cevap vermiş olduk. Ben burada arkadaşlarımı temsil ediyorum hepsi çok üzgünler Bütün Türk halkı gibi bende arkadaşlarımla gurur duyuyorum'' dedi.

Fatih Terim'in veda konuşması ile alakalı sorulan soruya yıldız futbolcu, ''Ya Fatih Hocamızın konuşmaları tabiki her zaman bizi etkiler ancak bu sefer daha çok veda açıklaması gibiydi.Hakkımızı helal etmemizi istedi. Tüm arkadaşlarım gibi bende canı gönülden hakkımı helal ettim. Çünkü Fatih Terim'in üstümdeki emeği çok fazla Süper Lig'de iki maç oynadığım zamanlarda bile bana güvenip A Milli Takımda ilk 11'de yer verdi. Gerekli açıklamayı kendi yapacaktır'' diyerek sözlerini noktaladı.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 7:12 am