KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

'Fener'de mutluyum!'

enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    'Fener'de mutluyum!' Left_bar_bleue9999/1000'Fener'de mutluyum!' Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Güç:
    'Fener'de mutluyum!' Left_bar_bleue9999/1000'Fener'de mutluyum!' Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Tecrübe:

'Fener'de mutluyum!' Empty 'Fener'de mutluyum!'

Mesaj tarafından enesberkgüçlü C.tesi Mayıs 17, 2008 10:09 am

Fenerbahçe´de çok mutluyum, en iyi tercihi yapmışım. Buraya futbol oynamaya geldim, insanları aldatmaya değil. Böyle şey görmedim. İnsanlar derbilere 6 saat önce gelip, şarkı söylemeye başlıyor. Ambians Real-Barça maçından daha müthiş.

‘Pişmanlığım yok’

Kanarya'nın Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos’tan kulübü ve Türk futbolu için övgü dolu sözler. Fransa’da yayınlanan Balon Dergisi’ne konuşan Sambacı, birbirinden çarpıcı sözler sarfetti. İşte Carlos’un söyledikleri: “Burada çok mutluyum. En iyi tercihi yapmışım. Türk futbolu çok değişik ve insanlar bana karşı sevgi dolu. Hiçbir pişmanlığım yok. Murat Özaydınlı’ya söz vermiştim ve tuttum. Çünkü bu, benim için kutsaldır. İngiltere, İtalya ve Brezilya’nın büyük kulüpleri de beni istemişti.”

‘Birlikte kutlardık’

“Real'den ayrılırken, taraftarlar beni alkışlarla uğurladı. Real’le eşleşsek ve gol atsam, benim için sevineceklerinden hiç kuşkum yok. Golümü, eski hayranlarımla birlikte kutlardım. Chelsea gibi çok zorlu bir rakip bizi Devler Ligi’nde safdışı bıraktı. Ancak biz de, böyle bir rakibi eleyebileceğimizi gösterdik. Ben ise hâlâ, Sevilla rövanşı ve Chelsea maçlarında sakatlığım yüzünden oynayamadığım için üzgünüm. Fenerbahçe’de 30’un üzerinde maçta forma giydim.”

‘Böylesini görmedim’

“Madrid'de normalin biraz üzerinde bir isimdim. Burada bakışları daha çok çekiyorum. Türkiye’deki derbilerin ateşini tahmin bile edemezsiniz. İspanya’dan çok daha sert. Ambians Real Madrid-Barcelona maçlarından daha müthiş ve heyecanlı. Böyle şey görmedim. İnsanlar devamlı şarkı söylüyor. Maçtan 6 saat önce stada geliyor. Tüm TV kanalları, maçtan 1 hafta önce devamlı derbiye yönelik program yapıyor. Galatasaray ve Beşiktaşlı taraftarlar bile bana saygı duyuyor.”

‘Çocuk muamelesi’

“Sevilla maçındaki sakatlıktan sonra oynayamadım. Buraya futbol oynamaya geldim, insanları aldatmaya değil. Real’den ayrılmamdaki payın yüzde 90’ı Mijatoviç’te. Bana 1 yıl ve 30 maçlık kontrat sundu. Ben ikiyi hakediyordum. Ama onlar bana çocuk muamelesi yaptı. Kalsam, eminim ki, bana da ömür boyu kontrat sunulacaktı. Real benim eksikliğimi sanırım hissediyor. Fenerbahçe’de Ronaldinho’yu görmek isterim. (Gülerek) 1998 Dünya Kupası Finali’nde Zidane’ın attığı 2 golü hâlâ affetmedim.”

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 11:06 pm