KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

"Hizmetçi gibi kullandık"

ll * Gokche * ll
    ll * Gokche * ll
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kadın
    İş/Hobiler : müzik...internet...gezmek tozmak...ders...fln
    Lakap : gökçes

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    "Hizmetçi gibi kullandık" Left_bar_bleue1000/1000"Hizmetçi gibi kullandık" Empty_bar_bleue  (1000/1000)
    Güç:
    "Hizmetçi gibi kullandık" Left_bar_bleue1000/1000"Hizmetçi gibi kullandık" Empty_bar_bleue  (1000/1000)
    Tecrübe:

"Hizmetçi gibi kullandık" Empty "Hizmetçi gibi kullandık"

Mesaj tarafından ll * Gokche * ll Çarş. Mayıs 14, 2008 4:06 pm

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin bugün gerçekleşen mezuniyet törenine son sınıf öğrencilerinin protestosu damgasını vurdu.

Fakültenin dönem birincisi Ümit Yaşar Sinan, törende yaptığı konuşma sırasında staj dönemlerinde yaşadıklarını paylaştı ve bu dönemlerde kendilerine gereken önemin verilmediğini söyledi.

"Uygulamalı eğitim dönemlerinde hizmetçi gibi kullanıldıklarını" söyleyen Sinan'a tüm mezunlar ayağa kalkıp alkışlarla destek verdi.

Tıp fakültelerinde 6 yıllık eğitim alan doktor adayları eğitimlerinin son yılında "intörn" adı verilen uygulamalı eğitime tabi tutuluyor.

Eğitim hastanelerinde görev yapan öğrenciler bu eğitimin ardından pratisyen hekim olmaya hak kazanıyor.

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 9:51 am