KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardelen Koleji Forumu

3 posters

Köpekbalığından böyle kurtuldu

enesberkgüçlü
    enesberkgüçlü
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : futbol oynamak,bilgisayarla uğraşmak

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Köpekbalığından böyle kurtuldu Left_bar_bleue9999/1000Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Güç:
    Köpekbalığından böyle kurtuldu Left_bar_bleue9999/1000Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty_bar_bleue  (9999/1000)
    Tecrübe:

Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty Köpekbalığından böyle kurtuldu

Mesaj tarafından enesberkgüçlü Salı Mayıs 13, 2008 5:03 pm

Ellerini köpek balığının gözüne sokarak onu bir süreliğine uzaklaştırmayı başaran 37 yaşındaki Avustralyalı öğretmen, saldırıdan bacağından aldığı yaralarla kurtulmayı başardı...

Okyanusa kıyısı olan Avustralya’da köpek balığı saldırılarına sık rastlanıyor. Genellikle sörfçüleri tehdit eden köpekbalıkları geçen yıl 12 kişinin yaralanmasına neden oldu.

Bu saldırıların küçük bir bölümü ölümle, geri kalanıysa kurbanın kolu ya da bacağına mal olacak şekilde sonuçlanıyor. Ancak bu kez farklı birşey oldu.

Yüzdüğü sırada bir beyaz köpekbalığıyla karşılaşan 37 yaşındaki öğretmen Jason Cull, köpekbalığının dişlerinin arasından soğukkanlılıkla kurtulmayı başardı:
    “Bana doğru gelen gri birşey gördüm. Doğrudan bana geliyordu. Önce yunus olabileceğini düşündüm. Ama bir yunustan daha büyüktü. Sonra suyun altına doğru beni çektiğini hatırlıyorum. Elimle onu hissedince gözlerinin olduğu yeri buldum ve gözüne parmaklarımı soktum. O zaman dişlerini bencen ayırdı.”

Cull, çığlıklarını duyan bir can kurtaran tarafından kıyıya çekilerek kurtarıldı.

Köpekbalıklarının koruma altında olduğu Avustralya’da uzmanlar, köpekbalıklarının sörf yapan ya da yüzen kişilere meraktan saldırdıklarını, aslında insanları hedef almadıklarını söylüyor.
    hüseyintas
    hüseyintas
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty Geri: Köpekbalığından böyle kurtuldu

Mesaj tarafından hüseyintas Salı Mayıs 13, 2008 6:00 pm

ilginç biz olsak sadece bağırırız adam iyi kurtarmış pacayı
    ll * Gokche * ll
    ll * Gokche * ll
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kadın
    İş/Hobiler : müzik...internet...gezmek tozmak...ders...fln
    Lakap : gökçes

Kişi sayfası
    Paylaşım:
    Köpekbalığından böyle kurtuldu Left_bar_bleue1000/1000Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
    Güç:
    Köpekbalığından böyle kurtuldu Left_bar_bleue1000/1000Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
    Tecrübe:

Köpekbalığından böyle kurtuldu Empty Geri: Köpekbalığından böyle kurtuldu

Mesaj tarafından ll * Gokche * ll Çarş. Mayıs 14, 2008 3:56 pm

ilginç..

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:22 am