KARDELEN KOLEJİ FORUMU

Hoşgeldiniz

Kardelen Koleji Forumu


  Forum Talimatları

  Paylaş
  avatar
  kaan
  Administratör
  Administratör

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 678
  Yaş : 23
  Nerden : Cehennemin Dibinden!!!
  İş/Hobiler : öğrenci-bilgisayar
  Lakap : Site Kurucusu
  Kayıt tarihi : 15/04/08

  Kişi sayfası
  Paylaşım:
  1000/1000  (1000/1000)
  Güç:
  1000/1000  (1000/1000)
  Tecrübe:
  1000/1000  (1000/1000)

  Forum Talimatları

  Mesaj tarafından kaan Bir Perş. Nis. 17, 2008 12:07 pm

  Forum Talimatlarımız

  1- Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  2- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.Türkiye Cumhuriyeti (T.C) Adı taşıyan hiç bir yöneticiye hakaret, küfür aşşalıyıcı kelimeler kullanılamaz. Saygı çerçevesi içerisinde Eleştiri vb. gibi şeyler hariç (Örnek: T.C Cumhurbaşkanı T.C Başbakanı gibi )

  3- Topluluklar hakkında tahrik edici, alaycı ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

  4- Tehdit edici, Tahrik edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum Yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

  5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

  6- Forumda yeni konu açacağınız zaman içerikle alakalı hiç bir ipucu vermeyen "Allah rızası için yardım, Arkadaşlar bakın bi, yardddııımm , Lütfen yarrrdıım , niye kimse yardım etmiyor" vb. başlıklar kullanmayın. Burası bir paylaşım ve yardımlaşma forumu. Burada herkes yardım almak veya, Yardım etmek için bulunuyor. İçerikle alakasız başlık yazmanız yardım almanızı geciktirecek ve aynı durumda olan insanların tekrar yeni konu açmalarına neden olacaktır. Konu başlığını büyüklü ve küçüklü harflerle yazmanız da forumun görünümü açısından kötü bir durum oluşturmaktadır. Hepsini küçük harfle veya sadece kelimelerin ilk harflerini büyük harfle yazmanız görünüm açısından daha iyi olacaktır. Buna uymayan üyeler önce Yöneticiler tarafından uyarılıp, Devamı halinde Talimatı çiğnediği forumlardan uzaklaştırma cezası verilecektir!.

  7- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

  8- Forumda, Sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, Sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "Ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve , hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır. Profilinizdeki "Web Siteniz" alanına sadece "varsa" kişisel ve forum içerikli olmayan site adını yazabilirsiniz!.

  9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image`ler / Video`lar dışında image ve videolar kullanılamaz.

  10- Forum Admin ve Yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

  11- Forum kurallarına uymayan üyeler Yöneticiler tarafından uyarılır,davranışının devamında sistemimizden uzaklaştırılır.

  12- Forum Talimatları`nın güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum Yöneticilerin`de her zaman saklıdır!.

  13- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

  14- Forumumuz arkadaş bulma / tanışma yada benzeri platformlar üzerine kurulmadı. PM (Özel Mesaj) üzerinden Bayan Üyelerimizin rahatsız edilmesi kesinlikle yasaktır!. Böyle bi durumda rahatsız eden Kayıtlı Üyenin Foruma erişimi yasaklanacaktır!.

  15- Eklenecek resim`in tarzı ne olursa olsun. Tek başına bir konuluk olacak ve ufak tefek esprilerle dolu değilse, Bir resimle konu açılabilir. Bunun dışında kesinlikle bir resimle konu açılamaz!. Sınır üç dür. Kullanıcı ilk konu olarak sınırdaki resim`in sayısın`da konusunu açıp aynı konu altında tek tek resimleri ekleyip kendi arşivini oluşturabilir. Yalnız mevcut olup olmadığını aratma kuralı kesinlikle hala bunun içinde geçerlidir!.

  16- Forumlarımızda büyük harflerle yazı yazmak: Kızmak veya bağırmak anlamına gelir. Bulunduğunuz durumun içerisinde mesaj yazarken bu konuya dikkat etmek zorundasınız!.

  Haklarınız: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum Adminleri tarafından görülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Forum üyelikleri sadece Yönetimin uygun görmediği durumlar içerisinde iptal edilebilir. Onun dışında, İptali için her hangi bir teklif yada rica`da bulunamazsınız. Yönetimin uygun görmediği durumlar içerisinde iptal edilen Üyelikler`in kişisel bilgileri tarafımızdan silinecektir. Cookiesler, (çerezler) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmayacaktır.

  İyi Paylaşımlar Dileriz

   Forum Saati Paz Ocak 20, 2019 7:00 pm